18 vasario 2012

LKF taurė lieka Kaune

Niekam net negalėjo kilti minčių apie Žalgirio pralaimėjimą prieš gana stiprų varžovą Pasvalio ,,Pieno žvaigždes".
Finale Kauno klubo žaidėjai pademonstravo visiškai kitokį susikaupimą nei per pusfinalio mačą su „Kėdainiais-Triobet“. Šį kartą „Žalgiris“ diktavo savo sąlygas ne tik pirmosiomis minutėmis, bet ir visas rungtynes. Kauniečių persvara per pirmuosius kėlinius nenumaldomai augo ir prieš didžiąją pertrauką pasiekė net 30 taškų (47:17).
Antroji rungtynių dalis jau tebuvo formalumas. Per ją „Pieno žvaigždės“ pasistengė sustabdyti kauniečių persvaros didėjimą, o žalgiriečiai džiugino aistruolius efektingais dėjimais.
Naudingiausiais finalininkų žaidėjais turnyre akredituoti žiniasklaidos atstovai išrinko Paulių Jankūną („Žalgiris“) ir Trevoną Hughesą („Pieno žvaigždės“).
Kauno klubas DNB LKF taurę iškovojo antrus metus iš eilės. Prieš tai „Žalgiris“ ją laimėjo 2007 ir 2008 metais.
„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 14 (7/7 dvit.), Milovanas Rakovičius 11, Marko Popovičius 10, Vytenies Lipkevičius 10, Mantas Kalnietis 10, Tomas Delininkaitis 10, Robertas Javtokas 10, Mindaugas Kuzminskas 9, Tadas Klimavičius 7, Dainius Šalenga 4, Sonny Weemsas 2, DeJuanas Collinsas 2.

„Pieno žvaigždės“: Eimantas Bendžius 16, Aurimas Kieža 12, Žydrūnas Kelys 7, Trevonas Hughesas 5 (10 kld.), Darrickas Leonardas 4, Paulius Morkeliūnas 4, Paulo Prestesas 4, Leroy'us Noblesas 3, Sylvesteris Morganas 2, (Saulius Kulvietis).